• Ana Sayfa
  • Haber
  • AKP’li Külünk ‘5 Saatte Atina’ya Gireriz’ Dedi, Sedat Peker’den Yanıt Geldi!

AKP’li Külünk ‘5 Saatte Atina’ya Gireriz’ Dedi, Sedat Peker’den Yanıt Geldi!

 AKP’li Külünk ‘5 Saatte Atina’ya Gireriz’ Dedi, Sedat Peker’den Yanıt Geldi!
Okunuyor AKP’li Külünk ‘5 Saatte Atina’ya Gireriz’ Dedi, Sedat Peker’den Yanıt Geldi!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, ‘5 saatte Atina’ya gireriz’ diyen AKP’li Metin Külünk’e yanıt verdi. Külünk’e yanıt veren Peker, AKP’nin bir dönem ‘Şam’da namaz kılma’ hayallerini hatırlattı. 

Külünk’ün açıklamaları sonrası organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu:

”Benim eski dostlardan Metin Külünk gene coşmuş. 5 saatte gerekirse Atina’ya gireriz demiş” diye yazan Peker, ”Siz en son Cuma namazını Şam’daki Emevi Camii’nde kılacağız kolpasıyla Suriye’ye girmiştiniz. Ancak Rusya’dan izin almadan sınırımızın hemen ötesinde bile uçurtma dahi uçuramıyorsunuz.’

Külünk’ün aynı konferansta sarf ettiği ‘faize karşıyız’ sözleri hakkında da yazan Peker, ”Saf, temiz insanlarımızın hissiyatını kullanmak için yeni hikayemiz demek ki Yunanistan olacak. Yüce ALLAH kimseyi acınacak duruma düşürmesin. Bu nasıl bir sahtekarlık? Bu nasıl bir rezillik? Bundan daha büyük rezillik ise “faize karşıyız” hikayesi” dedi.

‘Devletten daha büyük tefeci mi var?’

Peker paylaşımlarını şöyle sürdürdü: ”Yüce ALLAH aşkına devletten daha büyük tefeci mi var? Vergiye, devlet bankalarından alınan krediye, su parasına, dahası devlete olan tüm borçlara gününde ödenmediğinde devletin uyguladığı faizi tefeciler dahi uygulamıyor. Faizsiz düzen konusunda gerçekten samimiysek Yüce Devletimiz şu kriz döneminde önce kendi alacaklarına faiz uygulamaktan vazgeçsin. Çin’den gelecek para için Atayurdumuz Doğu Türkistan’ı dakikasında satacaksın, Atina’ya 5 saatte gireriz diyeceksin (Maksat alem aldatmaksa, aldanan yok nafile).”

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle