• Ana Sayfa
  • Haber
  • Müge Anlı’da Şaşırtan Açıklama! Öldürülen Abdurrahman Aysu’nun Cinsel Organını Paylaştığı Ortaya Çıktı

Müge Anlı’da Şaşırtan Açıklama! Öldürülen Abdurrahman Aysu’nun Cinsel Organını Paylaştığı Ortaya Çıktı

 Müge Anlı’da Şaşırtan Açıklama! Öldürülen Abdurrahman Aysu’nun Cinsel Organını Paylaştığı Ortaya Çıktı
Okunuyor Müge Anlı’da Şaşırtan Açıklama! Öldürülen Abdurrahman Aysu’nun Cinsel Organını Paylaştığı Ortaya Çıktı

2016 yılında Manisa’da kaybolduktan 13 gün sonra öldürülüp dere yatağına atıldığı ortaya çıkan evli ve iki çocuk babası Abdurrahman Aysu’nun cinayetiyle ilgili şaşırtan detaylar ortaya çıktı.

2016 yılında Manisa’da kaybolduktan 13 gün sonra öldürülüp dere yatağına atıldığı ortaya çıkan evli ve iki çocuk babası Abdurrahman Aysu’nun cinayetiyle ilgili Müge Anlı ile Tatlı Sert programında korkunç detaylar ortaya çıktı.

Akhisar’a bağlı Çağlak mevkiindeki bir zeytinliğe sınırda bulunan Cin Deresi kenarında çıplak bedeni kafatasından ayrılmış halde bulunan 54 yaşındaki Aysu’nun kıyafetleri ve kişisel eşyaları farklı yerlerde bulundu.

Yıllar sonra Aysu’nun ailesi de bu cinayetin aydınlatılması için Müge Anlı’ya başvurdu. Anlı, cinayetle ilgili şaşkına çeviren detayları paylaştı.

Anlı, geçirdiği bir kaza sonucu parmaklarını kaybeden Abdurrahman Aysu’nun psikolojisinin bozulduğunu, Marangoz olduğu için iş konusunda problemler yaşayan ve yanlış arkadaş çevrelerinin içine girdiğini aktardı.

Bu değişim sürecinde kadınlara karşı büyük bir zaafı oluşan Abdurrahman Aysu’nun ölmeden önce cinsel organının fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı.

Hatta eşinin yeğenine bile uygunsuz fotoğrafını gönderdiği ve kendisine tepki gösterildiğinde ise “Bu fotoğraflarda ne var?” sözüyle karşılık verdiği ortaya çıktı.

Bunların yanı sıra Müge Anlı, Aysu’nun oğlu Soner’in çevreye karşı mahcup olduğunu söyledi. Müge Anlı, “Bu cinayetten seni de sorumlu tutanlar var. Babasını öldürmüş olabileceğini düşünenler var. Çünkü Soner’in de artık ailesini korumak ve çevresinden utandığı öldürmüş olabilir diye düşünüyorlar. Yaşananlar normal değil… Hangi çevrede olursa olsun. Siz bu fotoğraflardan sonra bir şey söylemediniz mi babanıza?” dedi.

Soner Aysu da ‘Ben de bir genç olduğum için o fotoğrafları görmek istemedim. Arkadaşlarım bile söylüyordu. En ufak kavgamızda bizi karakola şikayet ediyordu. Ben de korkuyordum’ cevabını verdi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle