• Ana Sayfa
  • Haber
  • Battlefield 2042’nin En Tehlikeli PvP Modu İle Tanışın: Hazard Zone!

Battlefield 2042’nin En Tehlikeli PvP Modu İle Tanışın: Hazard Zone!

 Battlefield 2042’nin En Tehlikeli PvP Modu İle Tanışın: Hazard Zone!
Okunuyor Battlefield 2042’nin En Tehlikeli PvP Modu İle Tanışın: Hazard Zone!

Tekli oyuncu senaryosunu geride bırakmaya karar veren Battlefield, çoklu oyuncu yapısını çeşitlendirmek konusunda ısrarcı. Şu güne kadar seride gördüğümüz her şeyden çok daha uzak olan Hazard Zone, operatörlerimizi düşman bölgesine yollayarak bir araştırma gerçekleştirmesini sağlayacak.

EA bunun bir battle royale modu olmadığının altını çiziyor. Fakat Hard Zone’un, battle royale modunun genel hatlarını içerdiğini belirtmek gerek. Oyuncular dört kişilik takımlar ile 7 farklı haritanın içerisine bırakacak. Geliştirici özellikle bu noktada operatör seçiminin kritik bir rol oynadığını söylüyor.

Haritaya giriş yaptığımızda takımımız ile birlikte düşen uyduları ele geçirmeye çalışacağız. Fakat diğer altı takımın görevi de aynı olduğu için sürekli olarak çatışma ortasında bulacağız kendimizi. Oyuncular bu uydulardaki verileri toplayarak kaçış noktalarına ulaşmaya çalışacak.

Oyun modunun battle royale türü ile ana farkının bu olduğunu belirtelim. Yani düşmanlarımızı yok etmek yerine, elimizdeki verileri çıkış noktasına ulaştırmaya çalışacağız. Çıkış noktalarından ilki oyunun ilk dakikalarında, sonuncusu ise 10-12. dakika arasında açılacak.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle